Vitajte vo Ville Zachar
Villa Zachar - ubytovanie

Čistota a priestrannosť

Nové ubytovanie neďaleko Vysokých Tatier

Niekoľko mesiacov sme pilne pracovali, aby sme pripravili ideálne prostredie pre váš odpočinok. Novozrekonštruovaná Villa Zachar sa nachádza pod Tatrami, v blízkosti starobylého mestečka Kežmarok, v malebnom prostredí obce Ľubica. Villa poskytuje ubytovanie v komfortných dvojposteľových izbách. Spolu s príjemným personálom vám tak zabezpečí maximálne pohodlie a čo najpríjemnejší pobyt.

Ponúkame ubytovacie služby vysokej kvality. Výhodou villy je aj záhrada s bezpečným parkovaním. Izby sú moderne, komfortne a účelne zariadené. Celkový počet lôžok je 12 s možnosťou prísteliek, či detských postieľok.

Viac

Ponuka izieb
Villa Zachar ponúka 6 dvojposteľových komfortných izieb s možnosťou prístelky, či detskej postieľky, v závislosti od veľkosti izby. Každá izba má sociálne zariadenie, súčasťou ktorého je sprchovací kút s toaletou a umývadlom.

Slnečnica - izba na prízemí

Slnečnica

70 € / noc / 2 osoby

Moderná izba s kvalitným vybavením, malou kuchynkou, kúpeľňou so sprchovým kútom. Nachádza sa na prízemí. Je vhodná pre 2 osoby.

Detail
Prvosienka - izba na 1. poschodí

Prvosienka

90 € / noc / 2 osoby

Priestranná nadštandardne veľká izba s kvalitným vybavením, kúpeľňou so sprchovým kútom. Nachádza sa na 1. poschodí. Je vhodná pre 4 osoby.

Detail
Sedmokráska - izba na 1. poschodí

Sedmokráska

70 € / noc / 2 osoby

Moderne zariadená izba s kvalitným vybavením, kúpeľňou so sprchovým kútom. Nachádza sa na 1. poschodí. Je vhodná pre 2 osoby.

Detail
Ľalia - izba na 2. poschodí

Ľalia

70 € / noc / 2 osoby

Moderná izba s kvalitným vybavením, kúpeľňou so sprchovým kútom. Nachádza sa na 2. poschodí. Je vhodná pre 2 osoby s možnosťou prístelky.

Detail
Púpava - izba na 2. poschodí

Púpava

70 € / noc / 2 osoby

Komfortná moderne zariadená izba s kvalitným vybavením, kúpeľňou so sprchovým kútom. Nachádza sa na 2. poschodí. Je vhodná pre 2 osoby s možnosťou prístelky.

Detail
Snežienka - izba na 2. poschodí

Snežienka

70 € / noc / 2 osoby

Moderne zariadená izba s kvalitným vybavením, kúpeľňou so sprchovým kútom. Nachádza sa na 2. poschodí. Je vhodná pre 2 osoby s možnosťou prístelky.

Detail

Nádych histórie

Ako každý starý dom, aj tento má svoj zvláštny a neopakovateľný príbeh, ktorý sa premietol aj do jeho súčasnej podoby. Villa vznikla citlivou rekonštrukciou historickej budovy, do ktorej majitelia zakomponovali očarujúci moderný dizajn.

Výhodná poloha

Villa sa nachádza v regióne Spiš, ktorý ponúka neobmedzené množstvo možností pre zážitky, zaujímavé turistické lokality vo Vysokých Tatrách, Slovenskom raji, Levočských vrchoch. Je východiskovým bodom pre turistiku, kultúru a relax.

Parkovanie vo dvore

Výhodou je priestranná, pokojná záhrada s posedením a uzavretým parkoviskom. Dom má dva vstupy - centrálny vstup pre návštevníkov a zadný vstup z parkoviska a zo záhrady.

Pokojné prostredie

Villa Zachar je ideálnym miestom na oddych, rekreáciu a dovolenku s rodinou, deťmi a priateľmi. Pobyt vám spríjemní milý personál, poradí vám a pomôže pri plánovaní aktivít, či maximálne spríjemní váš zážitok z pobytu.

Kontaktujte nás
Informácie

Príjemné tiché prostredie malebnej obce Ľubica

Kontaktný formulár

Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov, na účel a dobu vybavenia vašej požiadavky uvedenej vo formulári. Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Vaše údaje nebudú sprístupnené, či poskytnuté tretím osobám. Všeobecné obchodné podmienky.

* Položky označené hviezdičkou sú povinné.

Táto stránka je chránená technológiou reCAPTCHA.
Platia pravidlá ochrany súkromia a zmluvné podmienky spoločnosti Google.